V24C5H50BN
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 5V 50W
- 型號:
- V24C5H50BN
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 5V
- Current - Output (Max)
- 10A
- Power (Watts)
- 50 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- Efficiency
- 84.5%
- Size / Dimension
- 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)