V24C48T100BN3
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 48V 100W
- 型號:
- V24C48T100BN3
- 品牌:
- Vicor Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 48V
- Current - Output (Max)
- 2.08A
- Power (Watts)
- 100 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- Efficiency
- 87.7%
- Package / Case
- Quarter Brick
- Size / Dimension
- 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)