V24C36T50BG2
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 1.39A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 36V 50W
- 型號:
- V24C36T50BG2
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 36V
- Current - Output (Max)
- 1.39A
- Power (Watts)
- 50 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- Efficiency
- 84.9%
- Size / Dimension
- 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)