V24C15C100BG3
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 15V 100W
- 型號:
- V24C15C100BG3
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 15V
- Current - Output (Max)
- 6.67A
- Power (Watts)
- 100 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Operating Temperature
- -20°C ~ 100°C
- Efficiency
- 89%
- Size / Dimension
- 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)