V24C12T100BG2
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 12V 100W
型號:
V24C12T100BG2
品牌:
Vicor Corporation
Voltage - Input (Min)
18V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
12V
Current - Output (Max)
8.33A
Power (Watts)
100 W
Voltage - Isolation
3 kV
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Efficiency
85.8%
Package / Case
Quarter Brick
Size / Dimension
2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)