V24B28H200BL2
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 28V 200W
- 型號:
- V24B28H200BL2
- 品牌:
- Vicor Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 28V
- Current - Output (Max)
- 7.14A
- Power (Watts)
- 200 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C
- Efficiency
- 87%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 9-DIP Module
- Size / Dimension
- 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)