首頁 > Vicor代理商 > V24B15H200BL3
影像僅供參考,以產品規格為準
V24B15H200BL3
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 H 183624 15v 13.3A
型號:
V24B15H200BL3
品牌:
Vicor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
18V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
13.33A
Power (Watts)
200 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
OVP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Efficiency
86.6%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
9-DIP Module
Size / Dimension
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)