SMBJ30AS6-EVL
- 型號描述:
Clamp 12.4A Ipp Tvs Diode
TVS,DO-214AA,30V,600W,UNI
- 型號:
- SMBJ30AS6-EVL
- 品牌:
- Venkel
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 12.4A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 30V
- Supplier Device Package
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- Power - Peak Pulse
- 600W