C1206X6S4R0-227MNE-CT
- 型號描述:
220 μF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 1206 (3216 Metric)
Chip Capacitor,1206,X6S,4V,220uF
- 型號:
- C1206X6S4R0-227MNE-CT
- 品牌:
- Venkel
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 220 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 4V
- Temperature Coefficient
- X6S
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Features
- General Purpose
- Ratings
- COTS
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)