C01005X5R6R3-104KNP
- 型號描述:
0.1 μF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 01005 (0402 Metric)
CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 01005
- 型號:
- C01005X5R6R3-104KNP
- 品牌:
- Venkel
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Size / Dimension
- 0.016" L x 0.008" W (0.41mm x 0.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.008" (0.20mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.1 µF