VR37000001004JA100
- 型號描述:
1 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Metal Film
- 型號:
- VR37000001004JA100
- 品牌:
- VISHAY
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Resistance
- 1 MOhms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 0.5W, 1/2W
- Composition
- Metal Film
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.157" Dia x 0.354" L (4.00mm x 9.00mm)