首頁 > VISHAY代理商 > VJ1210A221JXGTW1HV
影像僅供參考,以產品規格為準
VJ1210A221JXGTW1HV
型號描述:
220 pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
型號:
VJ1210A221JXGTW1HV
品牌:
VISHAY
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Lead Style
Features
High Voltage
Voltage - Rated
1000V (1kV)
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient
C0G, NP0
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.071" (1.80mm)
Capacitance
220 pF