首頁 > VISHAY代理商 > IHTH1500TZEB220M5A
影像僅供參考,以產品規格為準
IHTH1500TZEB220M5A
型號描述:
22 μH Shielded Inductor 45.8 A 3.9mOhm Max Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
型號:
IHTH1500TZEB220M5A
品牌:
VISHAY
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Material - Core
Metal Composite
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
45.8 A
Current - Saturation (Isat)
59.78A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
3.9mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
3.5MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Supplier Device Package
Radial
Size / Dimension
1.500" Dia (38.10mm)
Height - Seated (Max)
0.780" (19.81mm)