IFDC3030EZER101M
- 型號描述:
100 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 600 mA 610mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IFDC3030EZER101M
- 品牌:
- VISHAY
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 610mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)
- Inductance
- 100 µH
- Current Rating (Amps)
- 600 mA