293D226X0016B2TE3
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1411 (3528 Metric) 1.9Ohm
- 型號:
- 293D226X0016B2TE3
- 品牌:
- VISHAY
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 16 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 1.9Ohm
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case
- 1411 (3528 Metric)
- Size / Dimension
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.11mm)