首頁 > VCC代理商 > L59D-G24-W
影像僅供參考,以產品規格為準
L59D-G24-W
型號描述:
LED Panel Indicator Green Diffused 60° 24V 20mA Wire Leads - 6" (152.40mm)
LED 面板安裝指示器 Diffused Green Indicator Light
型號:
L59D-G24-W
品牌:
VCC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Current
20mA
Voltage
24V
Type
LED
Millicandela Rating
10mcd
Termination Style
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color
Green
Viewing Angle
60°
Ingress Protection
Ratings
DC
Panel Cutout Dimensions
0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak
Lens Transparency
Diffused
Lamp Color
Green
Panel Cutout Shape
Round
Lens Style
Round with Domed Top
Lens Size
5.08mm Dia