首頁 > VCC代理商 > 2390QD4-28V
影像僅供參考,以產品規格為準
2390QD4-28V
型號描述:
Incandescent Panel Indicator White 28V Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
面板安裝指示燈 WHITE DIFFUSED
型號:
2390QD4-28V
品牌:
VCC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Type
Incandescent
Lamp Color
White
Lens Color
Lens Transparency
Ratings
Voltage
28V
Current
Panel Cutout Shape
Rectangle
Panel Cutout Dimensions
1.28" x 0.40" (32.51mm x 10.16mm)
Lens Size
Lens Style
Rectangle with Flat Top
Millicandela Rating
Wavelength - Peak
Viewing Angle
Termination Style
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)