首頁 > VCC代理商 > 2191QL7-24V
影像僅供參考,以產品規格為準
2191QL7-24V
型號描述:
LED Panel Indicator Yellow 24V Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
LED 面板安裝指示器 YELLOW DIFFUSED 5/16" MOUNTING HOLE
型號:
2191QL7-24V
品牌:
VCC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Type
LED
Lamp Color
Yellow
Lens Color
Lens Transparency
Ratings
Voltage
24V
Current
Panel Cutout Shape
Round
Panel Cutout Dimensions
0.31" (7.87mm)
Lens Size
Lens Style
Round with Flat Top
Millicandela Rating
Wavelength - Peak
Viewing Angle
Termination Style
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)