EMZA500ARA470MF80G
- 型號描述:
- 型號:
- EMZA500ARA470MF80G
- 品牌:
- United Chemi-Con
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 900
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:900
- Capacitance
- 47 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 50 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 78 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 195 mA @ 100 kHz
- Impedance
- 680 mOhms
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.248" Dia (6.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)