首頁 > United Chemi-Con代理商 > EMZA500ARA221MJA0G
影像僅供參考,以產品規格為準
EMZA500ARA221MJA0G
型號描述:
220 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
型號:
EMZA500ARA221MJA0G
品牌:
United Chemi-Con
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can - SMD
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max)
0.413" (10.50mm)
Capacitance
220 µF
Voltage - Rated
50 V
Impedance
180 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
335 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
670 mA @ 100 kHz