首頁 > United Chemi-Con Inc代理商 > EKZN800ELL821MLN3S
影像僅供參考,以產品規格為準
EKZN800ELL821MLN3S
型號描述:
820 μF 80 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
型號:
EKZN800ELL821MLN3S
品牌:
United Chemi-Con Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:50 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.630" Dia (16.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.
10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
1.299" (33.00mm)
Capacitance
820 µF
Voltage - Rated
80 V
Impedance
22 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
1.74 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
2.9 A @ 100 kHz