首頁 > United Chemi-con代理商 > EKZN800ELL681ML25S
影像僅供參考,以產品規格為準
EKZN800ELL681ML25S
型號描述:
680 μF 80 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
型號:
EKZN800ELL681ML25S
品牌:
United Chemi-con
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:50 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.630" Dia (16.00mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.
10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
1.043" (26.50mm)
Capacitance
680 µF
Voltage - Rated
80 V
Impedance
28 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
1.572 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
2.62 A @ 100 kHz