首頁 > United Chemi-con代理商 > EKZN500ELL821ML20S
影像僅供參考,以產品規格為準
EKZN500ELL821ML20S
型號描述:
820 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
型號:
EKZN500ELL821ML20S
品牌:
United Chemi-con
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:75 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.630" Dia (16.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.
10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.846" (21.50mm)
Capacitance
820 µF
Voltage - Rated
50 V
Impedance
26 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
1.842 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
3.07 A @ 100 kHz