首頁 > United Chemi-Con Inc代理商 > EKZN500ELL331MJ20S
影像僅供參考,以產品規格為準
EKZN500ELL331MJ20S
型號描述:
330 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
型號:
EKZN500ELL331MJ20S
品牌:
United Chemi-Con Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:150 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Lead Spacing
0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.
10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.846" (21.50mm)
Capacitance
330 µF
Voltage - Rated
50 V
Impedance
38 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
1.03 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
2.06 A @ 100 kHz