首頁 > United Chemi-con代理商 > EKMQ350ELL222ML25S
影像僅供參考,以產品規格為準
EKMQ350ELL222ML25S
型號描述:
2200 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
型號:
EKMQ350ELL222ML25S
品牌:
United Chemi-con
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:50 倍增量:1
Capacitance
2200 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Ripple Current @ Low Frequency
1.26 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
1.3608 A @ 100 kHz
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)
Size / Dimension
0.630" Dia (16.00mm)
Height - Seated (Max)
1.043" (26.50mm)