SN74LVC2G14DBVR
- 型號描述:
Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger SOT-23-6
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
- 型號:
- SN74LVC2G14DBVR
- 品牌:
- UMW
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Schmitt Trigger
- Package / Case
- SOT-23-6
- Mounting Type
- Surface Mount
- Logic Type
- Inverter
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Voltage - Supply
- 1.65V ~ 5.5V
- Current - Output High, Low
- 32mA, 32mA
- Number of Inputs
- 2
- Supplier Device Package
- SOT-23-6
- Input Logic Level - High
- 1.4V ~ 3.7V
- Input Logic Level - Low
- 0.3V ~ 1.4V
- Max Propagation Delay @ V, Max CL
- 4.7ns @ 5V, 50pF