首頁 > UMW代理商 > AP1501-ADJ
影像僅供參考,以產品規格為準
AP1501-ADJ
型號描述:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.2V 1 Output 3A TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA
IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
型號:
AP1501-ADJ
品牌:
UMW
Output Type
Adjustable
Voltage - Input (Min)
4.5V
Voltage - Input (Max)
40V
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.2V
Current - Output
3A
Frequency - Switching
150kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)