ICM48-360
- 型號描述:
36V 48 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 36V 48W
- 型號:
- ICM48-360
- 品牌:
- Tri-Mag, LLC
數量:
- Region Utilized
- International
- Form
- Wall Mount (Class II)
- Input Type
- Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output
- 36V
- Current - Output (Max)
- 1.33A
- Power (Watts)
- 48 W
- No Load Power Consumption
- 100mW (Max)
- Polarization
- Positive Center
- Applications
- ITE (Commercial)
- Efficiency
- Level VI
- Operating Temperature
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Cord Length
- 59" (1.50m)
- Input Connector
- NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
- Size / Dimension
- 3.82" L x 1.77" W x 1.36" H (97.0mm x 45.0mm x 34.5mm)