THM 15-4812WI
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 75V Input
DC DC CONVERTER 12V 15W
- 型號:
- THM 15-4812WI
- 品牌:
- Traco Power
數量:
- Type
- Isolated Module
- Number of Outputs
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Input (Max)
- 75V
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Current - Output (Max)
- 1.25A
- Power (Watts)
- 15 W
- Voltage - Isolation
- 5 kV
- Applications
- Medical
- Features
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Efficiency
- 88%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 5-DIP Module
- Size / Dimension
- 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)