TCR3RM33A,LF(SE
- 型號描述:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA 4-DFNC (1x1)
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4-DFNC
- 型號:
- TCR3RM33A,LF(SE
- 品牌:
- Toshiba Semiconductor and Storage
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10000
倍增量:1
價格:
數量:
- Output Configuration
- Positive
- Output Type
- Fixed
- Number of Regulators
- 1
- Voltage - Input (Max)
- 5.5V
- Voltage - Output (Min/Fixed)
- 3.3V
- Voltage - Output (Max)
- Voltage Dropout (Max)
- 0.14V @ 300mA
- Current - Output
- 300mA
- Current - Quiescent (Iq)
- 12 µA
- PSRR
- Control Features
- Current Limit, Enable
- Protection Features
- Over Current, Over Temperature
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C