SSM6N15AFE,LM
型號描述:
Mosfet Array 30V 100mA 150mW Surface Mount ES6
MOSFET 2N-CH 30V 0.1A ES6
型號:
SSM6N15AFE,LM
品牌:
Toshiba Semiconductor and Storage
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Technology
MOSFET (Metal Oxide)
Configuration
2 N-Channel (Dual)
FET Feature
Logic Level Gate
Drain to Source Voltage (Vdss)
30V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C
100mA
Rds On (Max) @ Id, Vgs
4Ohm @ 10mA, 4V
Vgs(th) (Max) @ Id
1.5V @ 100µA
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
13.5pF @ 3V
Power - Max
150mW
Operating Temperature
150°C (TJ)