CUS08F30,H3F
- 型號描述:
Diode 30 V 800mA Surface Mount USC
DIODE SCHOTTKY 30V 800MA USC
- 型號:
- CUS08F30,H3F
- 品牌:
- Toshiba Semiconductor and Storage
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- 170pF @ 0V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 800mA
- Supplier Device Package
- USC
- Operating Temperature - Junction
- 125°C (Max)
- Grade
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 30 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 450 mV @ 800 mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 50 µA @ 30 V