CUS08F30,H3F
型號描述:
Diode 30 V 800mA Surface Mount USC
DIODE SCHOTTKY 30V 800MA USC
型號:
CUS08F30,H3F
品牌:
Toshiba Semiconductor and Storage
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-76, SOD-323
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology
Schottky
Capacitance @ Vr, F
170pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
800mA
Supplier Device Package
USC
Operating Temperature - Junction
125°C (Max)
Grade
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
450 mV @ 800 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
50 µA @ 30 V