CUHS20F30,H3F
- 型號描述:
Diode 30 V 2A Surface Mount US2H
DIODE SCHOTTKY 30V 2A US2H
- 型號:
- CUHS20F30,H3F
- 品牌:
- Toshiba Semiconductor and Storage
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, Flat Leads
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- 380pF @ 0V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 2A
- Supplier Device Package
- US2H
- Operating Temperature - Junction
- 150°C (Max)
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 30 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 470 mV @ 2 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 60 µA @ 30 V