CUHS15S30,H3F
- 型號描述:
Diode 30 V 1.5A Surface Mount US2H
DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A US2H
- 型號:
- CUHS15S30,H3F
- 品牌:
- Toshiba Semiconductor and Storage
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, Flat Leads
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- 200pF @ 0V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 1.5A
- Supplier Device Package
- US2H
- Operating Temperature - Junction
- 150°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 30 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 430 mV @ 1.5 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 500 µA @ 30 V