首頁 > Thomas Research Products代理商 > PLED96W-046-C2100-D-HV
影像僅供參考,以產品規格為準
PLED96W-046-C2100-D-HV
型號描述:
2.1A 16 ~ 46V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
LED DRIVER CC AC/DC 16-46V 2.1A
型號:
PLED96W-046-C2100-D-HV
Voltage - Input (Min)
277VAC
Voltage - Input (Max)
480VAC
Voltage - Output
16 ~ 46V
Current - Output (Max)
2.1A
Power (Watts)
96 W
Efficiency
85%
Size / Dimension
8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm)