首頁 > Thomas Research Products代理商 > PLED96W-027-C3500-D-HV
影像僅供參考,以產品規格為準
PLED96W-027-C3500-D-HV
型號描述:
3.5A 9 ~ 27V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
LED DRIVER CC AC/DC 9-27V 3.5A
型號:
PLED96W-027-C3500-D-HV
品牌:
Thomas Research Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
DigiKey Programmable
Not Verified
Type
Constant Current
Topology
AC DC Converter
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
277VAC
Voltage - Input (Max)
480VAC
Voltage - Output
9 ~ 27V
Current - Output (Max)
3.5A
Power (Watts)
96 W
Dimming
Analog
Features
OCP, OVP, SCP
Ratings
IP66, NEMA 6
Operating Temperature
Efficiency
83%
Termination Style
Wire Leads
Size / Dimension
8.54" L x 2.33" W x 1.47" H (217.0mm x 59.2mm x 37.3mm)