首頁 > Thomas Research Products代理商 > PLED60W-054-C1050-D
影像僅供參考,以產品規格為準
PLED60W-054-C1050-D
型號描述:
1.05A 18 ~ 54V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 1.05A
型號:
PLED60W-054-C1050-D
Voltage - Input (Min)
90VAC
Voltage - Input (Max)
305VAC
Voltage - Output
18 ~ 54V
Current - Output (Max)
1.05A
Power (Watts)
60 W
Efficiency
88%
Size / Dimension
5.12" L x 2.33" W x 1.47" H (130.0mm x 59.2mm x 37.3mm)