PLED60W-024
型號描述:
2.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
型號:
PLED60W-024
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Type
Constant Voltage
Voltage - Input (Min)
90VAC
Voltage - Input (Max)
305VAC
Voltage - Output
24V
Current - Output (Max)
2.5A
Power (Watts)
60 W
Ratings
IP66, NEMA 4
Operating Temperature
Efficiency
85%
Size / Dimension
5.10" L x 1.34" W x 1.47" H (129.5mm x 34.0mm x 37.3mm)