TSW2200EVM
型號描述:
型號:
TSW2200EVM
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Main Purpose
DC/DC, Step Down with LDO
Outputs and Type
6 Non-Isolated Outputs
Power - Output
Voltage - Output
1.8V, 3.3V, 5V, -5V, 0.8V ~ 6V
Current - Output
1A, 1A, 1A, 1A, 1A, 360mA
Voltage - Input
10V ~ 20V