TSD12CDYFR
- 型號描述:
26V Clamp 15A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
- 型號:
- TSD12CDYFR
- 品牌:
- Texas Instruments
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 26V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 15A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- 390W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- USB
- Capacitance @ Frequency
- 6.5pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)