首頁 > Texas Instruments代理商 > TPS65150EVM-697
影像僅供參考,以產品規格為準
TPS65150EVM-697
型號描述:
TPS65150 - 3 Non-Isolated Outputs Special Purpose DC/DC, LCD Supply Evaluation Board
電源管理 IC 開發工具 TPS65150EVM-697
型號:
TPS65150EVM-697
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Main Purpose
Special Purpose DC/DC, LCD Supply
Outputs and Type
3 Non-Isolated Outputs
Power - Output
Voltage - Output
15V, 30V, -2V
Current - Output
Voltage - Input
1.8V ~ 6V
Regulator Topology
Boost
Frequency - Switching
1.2MHz