TPS40057PWPR
- 型號:
- TPS40057PWPR
- 品牌:
- Texas Instruments
數量:
- Buck
- Number of Outputs
- Output Phases
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 8V ~ 40V
- Frequency - Switching
- Up to 1MHz
- Duty Cycle (Max)
- 94%
- Synchronous Rectifier
- Yes
- Clock Sync
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- 16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)