TPS40057PWP
型號:
TPS40057PWP
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
8V ~ 40V
Frequency - Switching
Up to 1MHz
Duty Cycle (Max)
94%
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case
16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)