TPS40055PWPR
型號:
TPS40055PWPR
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Frequency - Switching
Up to 1MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
8V ~ 40V
Supplier Device Package
16-HTSSOP
Duty Cycle (Max)
94%