TMS320VC5502PGF300
- 型號描述:
Fixed Point Digital Signal Processor (DSP) 300MHz 176-LQFP (24x24)
IC FXD-PNT DSP 600 MIPS 176-LQFP
- 型號:
- TMS320VC5502PGF300
- 品牌:
- Texas Instruments
數量:
- Type
- Fixed Point
- Interface
- Host Interface, I2C, McBSP, UART
- Clock Rate
- 300MHz
- Non-Volatile Memory
- ROM (32kB)
- On-Chip RAM
- 80kB
- Voltage - I/O
- 3.30V
- Voltage - Core
- 1.26V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TC)