SN75ALS171DWR
- 型號描述:
3/3 Transceiver Half RS422, RS485 20-SOIC
IC TRANSCEIVER HALF 3/3 20SOIC
- 型號:
- SN75ALS171DWR
- 品牌:
- Texas Instruments
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Transceiver
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C
- Voltage - Supply
- 4.75V ~ 5.25V
- Number of Drivers/Receivers
- 3/3
- Data Rate
- Protocol
- RS422, RS485
- Supplier Device Package
- 20-SOIC
- Receiver Hysteresis
- 60 mV