首頁 > Texas Instruments代理商 > SN74LVC2G14YZPR
影像僅供參考,以產品規格為準
SN74LVC2G14YZPR
型號描述:
Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger 6-DSBGA
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN 6DSBGA
型號:
SN74LVC2G14YZPR
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:677 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Schmitt Trigger
Package / Case
6-XFBGA, DSBGA
Mounting Type
Surface Mount
Logic Type
Inverter
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply
1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low
32mA, 32mA
Number of Inputs
2
Supplier Device Package
6-DSBGA
Input Logic Level - High
1.4V ~ 3.7V
Input Logic Level - Low
0.3V ~ 1.4V
Max Propagation Delay @ V, Max CL
4.7ns @ 5V, 50pF