SN74LVC1G175DBVT
- 型號描述:
Flip Flop 1 Element D-Type 1 Bit Positive Edge SOT-23-6
IC FF D-TYPE SGL 1-BIT SOT-23-6
- 型號:
- SN74LVC1G175DBVT
- 品牌:
- Texas Instruments
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 250
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOT-23-6
- Output Type
- Non-Inverted
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Elements
- 1
- Function
- Reset
- Type
- D-Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Voltage - Supply
- 1.65V ~ 5.5V
- Current - Quiescent (Iq)
- 10 µA
- Current - Output High, Low
- 32mA, 32mA
- Trigger Type
- Positive Edge
- Clock Frequency
- 175 MHz
- Input Capacitance
- 3 pF
- Supplier Device Package
- SOT-23-6
- Max Propagation Delay @ V, Max CL
- 5ns @ 5V, 50pF