SN65HVD70DGSR
- 型號描述:
1/1 Transceiver Full RS422, RS485 10-VSSOP
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10VSSOP
- 型號:
- SN65HVD70DGSR
- 品牌:
- Texas Instruments
數量:
- Type
- Transceiver
- Protocol
- RS422, RS485
- Number of Drivers/Receivers
- 1/1
- Duplex
- Full
- Receiver Hysteresis
- 70 mV
- Data Rate
- 400kbps
- Voltage - Supply
- 3V ~ 3.6V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)